KURYE ACİL

 Çok acil bir şekilde iletmeniz gereken evrakları sizden alarak çok hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim eden kurye birimine kurye acil denilmektedir. Kurye acil sadece sizin vermiş olduğunuz evrakları alarak başka kimseden bir evrak ya da paket almadan, hiçbir adrese uğramadan, doğrudan sizin belirttiğiniz adrese en kısa yoldan ve hızla, güvenli bir şekilde gönderilerinizi teslim eder.

 Evraklarınızı yollayacağınız zaman kurye şirketiyle irtibata geçerek adres bilgilerinizi verdikten sonra, operatörler size en yakın konumda müsait bulunan kurye acil personeli ile iletişim kurarlar. Gerekli bilgileri alan kurye personeli hızlı bir şekilde yanınıza gelerek sizden evrakları aldıktan sonra gönderinizi adrese hızlı bir şekilde teslim eder. Gönderiniz teslim edildikten sonra vermiş olduğunuz irtibat telefonundan size geri dönüş yapılarak gönderinizin teslim edildiği bilgisi verilir.

 Oldukça hızlı hareket eden kurye acil personelleri gönderilerinizi şehir içine 45 dakika, şehir dışına ise 90 dakika gibi kısa bir sürede teslim ederler. Hızlı ve özel olarak çalışan kurye acilin fiyatı da normal kuryelere göre daha pahalıdır. Bazı şirketler ucuz hizmet sunabilirler ama hız konusunda ve güvenlik konusunda yetersiz kalabilirler. Bu nedenle seçeceğiniz şirketin güvenilir olmasına dikkat ediniz.


Eklenme Tarihi: 03.04.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2024 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.