BLOG

Kuryetel Tecrübesiyle Tüm Güncel Blogları İnceleyebilirsniz.


En Güncel Bloglar

MOTORLU KURYE
  
Motorlu kurye Motorlu kuryeler zamanımızda özelikle İstanbul’da çok fazla tercih edilmeye başlandı. İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir şehirde birine bir şeyi götürmek çok zaman alabilir. Fakat araba yerine motorla o şeyi götürmek zamandan büyük bir avantaj sağlar.

devamı için tıklayın

HIZLI KURYE
  
Kuryeler bir eşyayı ya da bir sözü bir kişiden diğer kişiye iletmek için kullanılır. Eskiden elçi denilen kurye sistemi 80lerden bu yana hayatımıza iyice girmiştir ve hayatımızda önemli bir yeri olmuştur.

devamı için tıklayın

TRAFİK VE KURYE
  
İstanbul moto kurye ile İstanbul trafiğine takılmayın kurbanı olmayın. İstanbul trafiğinde acil bir şeyler yapmak imkânsızdır. Eğer bir belge ya da eşya acil olarak birisine iletilmesi gerekiyor ise kurye tutup onunla iletmek en mantıklı çözüm.

devamı için tıklayın

KURYE MOTO
  
Herhangi bir taşıma ve kurye hizmetine ulaşmak istediğinizde aradığınız andan itibaren ulaştırmak istediğiniz evrakınız ya da postanız çok hızlı ve seri bir şekilde yerine gitmesi için kurye motorlar devreye giriyor.

devamı için tıklayın

İSTANBUL MOTORLU KURYE
  
İstanbul motorlu kurye, verdiğiniz evrakları İstanbul il sınırlarında belirttiğiniz adrese teslim eden personele denir. İstanbul trafiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

devamı için tıklayın

KURYE
  
Büyükşehirler de sürekli yoğun devam eden bir trafik olması bir yerden başka bir yere göndereceğinizi evrak, posta ya da eşyaları hızlı bir şekilde, ulaştıran bir taşıma sistemidir kurye. Göndereceğiniz evrakın büyüklüğüne ve ağırlığına göre ücretlendirilip hızlı ve güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlar.

devamı için tıklayın

KURYE KARGO
  
Motosikletli kuryeler büyük paketleri taşıyamadıkları için başka bir birime gereksinim duyulmuştur. Kurye kargo, büyük paket ve gönderilerimizi bizim yerimize hızlı bir şekilde adrese taşımak için hizmet vermektedir. Kurye kargolar taşıma işlemlerini araçla yaptıkları için daha güvenli bir taşıma imkânı sunmuş olurlar.

devamı için tıklayın

KURYE MOTORLU
  
Dağıtım sektöründe birçok şirket açılması ve talebin artması insanların evraklarının hızlı ve kaliteli bir şekilde gönderileceğini bilmek güven verici oluyor. Sistemli ve sıkı bir çalışma gücüne sahip olmaları, ucuza mal olması en büyük tercih sebebi.

devamı için tıklayın

KURYETEL
  
Kuryetel,1989 yılında İngiltere’den örnek alınarak ülkemize gelen kurye sektörünün öncülerinden birisidir ve ülkemizde motorlu kurye hizmetini vermeye başlayan ilk şirkettir.Bu hizmet zamanla çeşitlenerek yaya kurye,Vip Kurye,Gece Kurye,Arabalı Kurye,Uçak Kargo Ve Hava Kargo Gibi Hizmet Kategorileriyle Detaylandırılmıştır.

devamı için tıklayın

KURYE
  
Hızlı gönderilmek istenen mektup, koli, ya da havale işlemine kurye deniyor. Düzenli ve disiplinli bir çalışma sistemine sahip. Çok eski zamanlarda dayanan bir oluşum aslında, ilk Mısır’da belgelendiği söyleniyor.

devamı için tıklayın

MOTORLU KURYE
  
Motorlu kurye basit bir iş gibi gözükse de aslında bu büyük bir yanılgıdan başka bir şey değildir. Özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu illerde motorlu kuryeler için siparişleri teslim etmek daha zor ve tehlikelidir. Hem hızlı hizmet vermek zorunda hem de güvenliklerini korumak zorundadırlar.

devamı için tıklayın

KURYE ACİL
  
Çok acil bir şekilde iletmeniz gereken evrakları sizden alarak çok hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim eden kurye birimine kurye acil denilmektedir. Kurye acil sadece sizin vermiş olduğunuz evrakları alarak başka kimseden bir evrak ya da paket almadan, hiçbir adrese uğramadan, doğrudan sizin belirttiğiniz adrese en kısa yoldan ve hızla, güvenli bir şekilde gönderilerinizi teslim eder.

devamı için tıklayın

İSTANBUL MOTO KURYE
  
İstanbul içerisinde 200’ün üzerindeki kuryesi ve 2500 adetlik kuryetel işlem hacmi ile gönderilmesi gereken evraklarınızı karşı adrese en hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim eden KURYETEL Servisi İstanbul Moto Kurye, acil göndermeniz gereken evraklarınız olduğu zamanda ise acil gönderiler için kurulmuş birim olan ekspres kurye hizmeti sunmaktadır.

devamı için tıklayın

ACİL MOTORLU KURYE
  
Adından da anlaşılacağı gibi acil motorlu kuryeler normal kuryelere kıyasla gönderilerinizi daha hızlı teslim ederler.

devamı için tıklayın

ACİL KURYE
  
Zamanın hızına ayak uydurmak, ekonomik olmak ve trafik çilesiyle baş etmek için bütün şirketlerin kullandığı hizmet kurumudur acil kuryeler. Expres kurye, acil kurye, gece kuryeleri gibi teslimatın yapısına, ebadına ve zamanına göre düzenlenir.

devamı için tıklayın

İSTANBUL KURYE
  
İstanbul'a özel Türkiye'nin ilk ve en büyük kurye firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

devamı için tıklayın

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.