TRAFİK VE KURYE

İstanbul moto kurye ile İstanbul trafiğine takılmayın kurbanı olmayın. İstanbul trafiğinde acil bir şeyler yapmak imkânsızdır. Eğer bir belge ya da eşya acil olarak birisine iletilmesi gerekiyor ise kurye tutup onunla iletmek en mantıklı çözüm.

Özellikle motorlu kuryeler İstanbul trafiğine takılmadan iletilmesi gerekeni alıcıya erkenden ulaştırır. Araba kuryeler için bu zaman biraz daha fazlalaşır. Araba kuryelerin verdiği avantaj ise daha fazla eşya taşıyabilir olması. Yaya kuryeler de davetiye, broşür dağıtabilir.

Her kuryenin farklı yerlerde yararı olması sizin için düşünülmüş avantajlardır.
 Motorlu kurye tercih ederek zamandan yapılan fazlalık ile daha çok çalışılarak kazanca dönüştürülebilir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde trafik çekilmez bir dert. İnsanlar trafikten o kadar çok bıktığı için kurye ile acil işlerini halletmek istiyorlar.

Bu nedenle İstanbul’da kurye çok tercih edilen bir şeydir. Kurye ile özel eşyalarınızı güvenle alıcıya ulaştırabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken şey kuryenin gerekli belgelere sahip olmasıdır. Bunları internetten dikkatli inceledikten sonra bir kuryenizi iletmek telefon etmek kadar basittir.


Eklenme Tarihi: 21.05.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.