MOTORLU KURYE

Motorlu Kurye ler zamanımızda özelikle İstanbul’da çok fazla tercih edilmeye başlandı. İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir şehirde birine bir şeyi götürmek çok zaman alabilir. Fakat araba yerine motorla o şeyi götürmek zamandan büyük bir avantaj sağlar.

Acil motorlu kurye sayesinde belge, eşya her ne olursa yerine hemen iletilir ve siz de bu sayede işinizi çabuk halletmiş olursunuz. Kuryelerin pek çok çeşidi vardır. Örneğin; broşür dağıtmak istiyorsanız yaya kuryeler tercih edebilirsiniz. Ya da büyük bir eşya aktarımı sağlamak için arabalı kuryeler tercih edilebilir. Motorlu kuryeler genelde daha küçük eşya belge gibi aciliyeti olan şeyleri taşımak için kullanılır.

Teslim ettiğiniz belgenin başına bir şey gelmemesi çalışılan kuryenin şirketine olan güvenle olur. Kurye lerin sahip olduğu bir dağıtım sertifikası var buna bakarak o kuryenin güvenilir olup olmadığı anlaşılabilir. Ya da bir kurye tercih edilirken a2 ehliyetine de özellikle hassasiyet gösterilmelidir.

Güvenilerek seçilen motorlu kurye ile daha sonra istediğiniz eşyayı yada belgeyi temsil ederek işini iyi bir şekilde halletmesini beklersiniz.


Eklenme Tarihi: 21.05.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.