KURYE MOTORLU

 Dağıtım sektöründe birçok şirket açılması ve talebin artması insanların evraklarının hızlı ve kaliteli bir şekilde gönderileceğini bilmek güven verici oluyor. Sistemli ve sıkı bir çalışma gücüne sahip olmaları, ucuza mal olması en büyük tercih sebebi.

Hizmetlerinde sınır tanımayan kurye şirketleri özel müşterilerine de avantajlar sağlıyorlar. Kurye motorlu hizmetten yararlanırken hiç şüpheniz olmadan postanızın yerine gideceğinden emin oluyorsunuz.

 Özel ve abone olan müşteriler için firmalar bir hizmet daha veriyorlar. Gönderilerinizin isteğinize göre paketleme, etiketleme, yapıştırma, zarflama ve harmanlama gibi teslimat öncesi hazırlıkları da üstleniyorlar. Tüm gönderiler özel takip numarası ile kayıt altına alınıyor ve programa giriş yapılıyor. Teslime alt bilgiler isteğinize göre mail ya da telefonunuza mesaj olarak iletiliyor.

Ayrıca size verilen kayıt numarası ile kendinizde gönderinizi takip edebiliyorsunuz. Kurye motorlu firmalar, sürekli ve abone müşteriler için dosyalar oluşturuluyor. Size verilen kayıt numarası ile her zaman işleminizi ve takibinizi gerçekleştiriyorsunuz, bu dosyalama işlemi ücretsiz yapılıyor. Tek firmayla çalışmanız size kullanım kolaylığı da sağlamış oluyor.


Eklenme Tarihi: 03.04.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.