KURYE KARGO

  Günlük yaşantımızdan doğan bazı nedenlerden dolayı evraklarımızın ve paketlerimizin bazı yerlere iletilmeleri gerekmektedir. Bazen acili yeti olan bu evrak ve paketleri, yoğun trafiğe sahip olan bir şehirde kendimizin adrese ulaştırması oldukça zor olabilir ya da günlük işlerimizden dolayı gönderilerimizi teslim edebilecek yeterli vakti bulamayabiliriz. Bunları bizim yerimize yapabilecek olan kurye şirketleri mevcuttur. Kurye şirketleri hızlı bir şekilde iletmemiz gereken gönderilerimizi bizim yerimize kolaylıkla adrese teslim edebilirler. Bazı zamanlar gelir büyük paketler yollamamız gerekebilir.

 Motosikletli kuryeler büyük paketleri taşıyamadıkları için başka bir birime gereksinim duyulmuştur. Kurye kargo, büyük paket ve gönderilerimizi bizim yerimize hızlı bir şekilde adrese taşımak için hizmet vermektedir. Kurye kargolar taşıma işlemlerini araçla yaptıkları için daha güvenli bir taşıma imkânı sunmuş olurlar.

 Normal kargolar bir gönderiyi günler içinde adrese teslim ederken, kurye kargolar bu gönderileri saatler içerisinde teslim edebilirler. Paketinizi ya da kolinizi hazırlayıp irtibata geçtiğiniz kurye personeline adres bilgilerinizi verdikten sonra hızlı bir şekilde araçla adresinize gelerek paket boyutlarını ölçerler. Ölçüm işlemi bitip gerekli evraklar hazırlanıp imzalandıktan sonra paketiniz araca yüklenir ve hızlı, güvenli bir biçimde teslimat işlemi gerçekleştirilir.

 Kurye kargolar normal kargolara ve motorlu kuryelere göre daha pahalıdır ve 7/24 hizmet verebilmektedirler. Ayrıca gece yapılacak gönderilerde, gündüz yapılan gönderilere kıyasla daha fazla ücret talep edilmektedir. Gönderileriniz teslim edildiği zaman vermiş olduğunuz irtibat numaralarından operatörler tarafından bilgilendirilirsiniz.


Eklenme Tarihi: 03.04.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.