İSTANBUL MOTORLU KURYE

  İstanbul motorlu kurye, verdiğiniz evrakları İstanbul il sınırlarında belirttiğiniz adrese teslim eden personele denir. İstanbul trafiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu yoğun trafikte bir yerden başka bir yere ulaşmak oldukça zor ve zahmetlidir. Çok önemli ve acil bir gönderiniz olduğu zaman İstanbul Motorlu Kurye bunu sizin için çözebilir. İstanbul’da hizmet veren kuryeler motorlu kurye, acil kurye, ucuz kurye, hızlı kurye gibi alanlarda hizmetlerini sürdürmektedir. Hizmet alanlarının adlarından da anlaşılacağı gibi kuryeler motorlu olarak hizmet vermektedirler.

 Bunların yanında birde motorsuz olarak hizmet veren yaya kuryeler mevcuttur. Yaya kuryeler motorlu kuryeler gibi hizmet veremeyip, belirli bölgede çalışarak genelde broşür dağıtımı gibi işlerde çalışırlar. Broşür dağıtımı gibi işler İstanbul motorlu kuryeler tarafından yapılmaz.

 Şu da unutulmamalıdır ki her ucuz güvenilir olmayabilir. Kimi kurye firmaları hızlı bir hizmet sunarken güvenliği ön plânda tutmazlar, kimileride yeteri kadar hızlı hizmet sunamamaktadır. Paketlerinizi yollarken seçeceğiniz kurye firmasının güvenilir ve yeteri kadar hızlı olmasına dikkat etmelisiniz.


Eklenme Tarihi: 03.04.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.