İSTANBUL MOTO KURYE

İstanbul içerisinde 200’ün üzerindeki kuryesi ve 2500 adetlik kuryetel işlem hacmi ile gönderilmesi gereken evraklarınızı karşı adrese en hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim eden İstanbul Moto Kurye, acil göndermeniz gereken evraklarınız olduğu zamanda ise acil gönderiler için kurulmuş birim olan ekspres kurye hizmeti sunmaktadır.

 Kuryetell servisi stanbul Moto Kurye, evraklarınızı İstanbul içinde yaklaşık olarak 90 - 180 dakika arasında teslim edilir. Ekspres gönderileriniz ise yaklaşık olarak 60 - 90 dakika gibi kısa bir sürede evrakları teslim etme garantisini vermektedir.

 Kuryetel' in çalışma şekli oldukça düzenli ve kolaydır. İlk olarak müşteriler online veya telefon aracılığı ile siparişlerini vererek adreslerini bildirirler.

BURADAN TÜRKİYE'NİN TEK ONLİNE KURYE PANELİNE ERİŞEBİLİRSİNİZ

Müşterinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda kurye otomasyon programına giriş yapılır ve müşterinin siparişi operatör ekranına düştükten sonra operatörler müşteriye en yakın kuryeyi tespit edip kuryeyi, gönderileri alması için müşteriye yönlendirir.

Alınan gönderiler yaklaşık olarak 90 – 180 dakika arasında teslim edildikten sonra vermiş olduğunuz telefon numarasına SMS yollanarak siparişin teslim edildiği bilgisi verilir. Sabit hatlarda ise müşteriler sekreterler tarafından aranarak bilgilendirilirler.

KURYETEL olarak İstanbul Moto Kurye hizmetimize ek olarak sunduğumuz diğer KURYE HİZMETLERİ sayfamızdan tüm hizmetlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz.Eklenme Tarihi: 18.03.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2024 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.