HIZLI KURYE

Kuryeler bir eşyayı ya da bir sözü bir kişiden diğer kişiye iletmek için kullanılır. Eskiden elçi denilen kurye sistemi 80lerden bu yana hayatımıza iyice girmiştir ve hayatımızda önemli bir yeri olmuştur. Zamanın insanlar için çok önemli olduğu bu zamanlarda kuryeler sayesinde iletilmesi gerekenin en hızlı şekilde yerine varması kuryeleri cazip kılar. 3 çeşit kurye türü vardır. 

Yaya, arabalı, motorlu kuryelerdir. Yaya kuryeler daha çok broşür dağıtımında kullanılır. Bunlarda hızlı olmak söz konusu değildir. Arabalı kuryeler de büyük bir eşyanın iletiminde kullanılır. Fakat bir kuryenin iletim acilliği söz konusu ise motorlu kuryeler tercih edilmelidir. Motorlu kuryeler özellikle İstanbul gibi trafiği yoğun olan şehirlerde tercih edilir.

Bir arabanın trafikte takılı kalması olasıdır. Ama motorlu kurye bu trafikten kurtulabilir ve iletilmek isteneni en kısa zamanda götürebilir.

 

Acil kurye motorlu kuryelerdir ve acil iletilmesi gereken eşya sözü en kısa zamanda iletilmesi gereken kişiye teslim eder. Bu sayede zamandan çok büyük tasarruf sağlanır. Acil kurye sayesinde iki tarafında yüzü gülmesi sağlanır.Eklenme Tarihi: 21.05.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2024 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.