ACİL KURYE

Zamanın hızına ayak uydurmak, ekonomik olmak ve trafik çilesiyle baş etmek için bütün şirketlerin kullandığı hizmet kurumudur acil kuryeler. Expres kurye, acil kurye, gece kuryeleri gibi teslimatın yapısına, ebadına ve zamanına göre düzenlenir. Adından da anlaşılacağı gibi hız gerektiren ve çabuk ulaşması gereken postalarınız için bu sistem oluşturulmuştur.

En geç 2 saat içerisinde tamamlanması hedeflenir. Hızlı olduğu kadar da ekonomik bir sistemdir.


Aboneliği olan kişiler içinde iyi bir avantaj sağlar. Her türlü boyuttaki postalarınız acil kurye tarafından alınıp araba ya da daha büyük araçlarla yerine ulaştırılır. Bütün gün ve gece hizmet vermeleri de ayrı bir olanak sağlar müşterilerine.

Özellikle ilaç firmaları, hastaneler içinde kullanıma açıktır. Gelişen ve büyüyen ülkemizde gerçekten iyi ve gerekli bir hizmet olarak görülüyor. Üstelik seçme hakkına da sahipsiniz. Ne şekilde, ne zaman ve nasıl istiyorsanız o şekilde ulaşım sağlanıyor.

Yaya kuryeler, motorlu kuryeler, arabayla hizmet veren kuryeler sizin isteğiniz doğrultusunda hizmet veriyorlar. İşlemleriniz güvenli ve seri bir şekilde tamamlanıyor.  


Eklenme Tarihi: 15.03.2013

Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.